كلاهي به گشادي بيست و سي (20:30) و كامران نجف زاده

صدا و سيماي ما هرگز نتوانسته است نقش يك رسانه ملي را بازي كند.هرچند رسانه ملي تعاريف گوناگوني دارد اما مهمترين مشخصه يك رسانه ملي؛ بي طرفي در برابر احزاب داخلي و ايستادگي بر روي منافع ملي است. علاوه بر اين صيانت از زبان و فرهنگ ملي نيز يكي از مهمترين وظايف يك رسانه ملي است. اما فارغ از اينها يك رسانه دركاركرد بنيادين خود نياز به جلب اعتماد مخاطبان را دارد و صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران در هيچكدام از مباني فوق امتياز در خور توجه اي كسب نمي كند. در بيطرفي اين رسانه شكي نيست كه شديدا متمايل به جناح محافظه كار و اصولگراست و در زمينه منافع ملي هم كه حتي به اندازه يك وبلاگ ساده هم كار نمي كند! (مگر آنكه منافع سران نظام با منافع ملي هم جهت در بيايند) ولي براي مسئله اعراب و فلسطين حتي از خود آنها براي گرفتن حقشان!! جدي تر است.

تقريبا همه ما به اخبار صدا و سيما بي اعتماديم و بسياري از ما سريالها و برنامه هاي آن را غيرقابل ديدن مي دانيم و اگر گه گاهي هم بعضي از آنها را تعقيب مي كنيم اغلب براي اين است كه وقتي در جمع در باره اش حرف زده مي شود ما نيز حرفي براي گفتن داشته باشيم.

اما حكايت بخش خبري بيست و سي قرار بود از ابتدا متفاوت باشد. اين بخش خبري به محض اينكه راه افتاد بينندگان زيادي را جذب كرد و هرشب مشتريانپروپا قرص فراواني داشت. و جالب آنكه از همان ابتدا مهمترين وظيفه اش تهييج مردم براي شركت دتر انتخابات رياست جمهوري نهم ( واگر كمي بدبين باشيم براي راي دادن به احمدي نژاد) بود. اما دليل پر طرفدار بون اين بخش خبري چيز ديگري بود!اخبار بيست و سي

از ابتداي انتقلاب تا كنون مردم هميشه نامحرم بوده اند و به اصطلاح صلاح نبوده كه در جريان تمامي اخبار و اطلاعات قرار بگيرند و همين سانسور خبري باعث اقبال مردم به رسانه هاي بيگانه شد و آنها نيز اخبار را از فيلتر منافع ملي خود مي گذراندند و به خورد من و تو مي دادند.

اما اين بار داستان فرق مي كرد. قرار بود رسانه ملي! خودسانسوري را كنار بگذارد و همه چيز را بگويد. و البته چيزكي هم مي گفت. مثلا برخلاف گذشته اخبار تجمعات دانشجويي و كارگري گفته مي شد.

در اين ميان يك خبرنگار از ديگران پركارتر بود (بخوانيد پر رنگ تر نشان داده مي شد) و گزارشهاي زيادتر و جنجالي تري مي داد (يا به عبارت ديگر گزارش گيري از اتفاقات پر سرو صدا تر را به او مي دادند تا بيشتر ديده شود). اين خبرنگار كسي جز كامران نجف زاده نبود.

و حالا 20 و 30 ديگر آن 20 و 30 قديم نيست و تقريبا شير بي يال و دم اشكمي را مي ماند كه در هيچ زمينه اي جرات شفاف سازي و افشا كردن را ندارد و البته انتخابات رياست جمهوري هم همانگونه كه دوست داشتند تمام شد. اما كامران نجف زاده نمي خواهد تمام شود و تلاش بسياري هم مي كند اما او در محاسباتش يك اشتباه كوچك دارد. اگر روزي بسيار به چشم مي آمد و اگر امروز كمتر مي تواند جنجالي باشد همه به يك دليل است و آن چيزي نيست جز دستور و خواسته مديران؛ و اينكامران نجف زاده ربطي به تلاش و جسارت خودش ندارد چه اينكه خودش نيز مي داند مرز قرمزها را بالاتري ها برايش مشخص كرده اند و اگر روزي پايش را از اين دايره ( كه البته كمي بزرگتر از دايره ديگراني چون فرزاد حسني و… است) بيرون بگذارد هيچ تضميني برايش وجود ندارد كه با يك تماس تلفني به موبايلش خبر اخراج شدنش را بشنود.

والبته ايشان نيز راه ترقي را خوب مي داند به گزارشهايش در مورد احزاب دقت كنيد اگر كسي نداند فكر مي كند اصلاح طلبان به جان هم افتاده اند و يا دارند همگي توبه مي كنند و به نبوت احمدي نژاد ايمان مي آورند. و از سوي ديگر اصولگرايان همگي در فضايي صميمي دارند گل مي گويند و گل مي شنوند و پيروزي انتخابات بعدي را جشن مي گيرند.

امروز اين مطلب را در بالاترين ديدم كه با گزارش كامران نجف زاده مسئولين تصميم گرفتند در كمك به اين مدرسه حتي از كامپيوتر اتاق خودشان هم بگذرند. البته مطمئن اين آقاي رييس آموزش و پرورش در اولين فرصت يك كامپيوتر بهتر و جديدتر مي خرند و جايگزين مي كنند ولي اگر مي خواستند يكي بخرند و اهدا كنند طول مي كشيد و احتمالا در گزارش تكميلي اسمي از آيشان به ميان نمي آمد!!

من هم خيلي خوشحالم كه خبرنگاري توانسته به دانش آموزان يك مدرسه كمك كند اما ديگر حالم به هم مي خورد از اين اداهاي دست جمعي مسولين و كامران نجف زاده. مطمئنا مديران از وضع آن مدرسه باخبر بوده اند و نيازي نبوده كه حتمايك خبرنگار به آنها خبر بدهد كه چنين مدرسه اي در محدوده مديريت شما وجود دارد واين كمك ها هم همه به منظور خودنمايي انجام مي شود و البته مدارس بيشماري با وضعيت بسيار بدتر در اين مملكت هست ولي متاسفانه به تعداد آنها مدير آموزش و پرورش نداريم كه كامپيوتر و امكانات شخصي!!! رو اهدا كنند.

پي نوشت 1: من چند وقتي است به اين مكث هاي بي مورد كامران نجف زاده در گزارشهايش آلرژي پيدا كرده ام. شما چطور؟

 

 

60 پاسخ به “كلاهي به گشادي بيست و سي (20:30) و كامران نجف زاده

 1. فقط مي خواستم بگم: منم واقعن با تمام وجود ازش متنفرم خيليم بادمجون دور قاب چينه …اينم يكي از اون مهره هاي كوتاه مدته آدم كوتوليه از نظر شخصيتي

 2. گل گفتی آی گل گفتی…

 3. خب راه پیشرفت یک شبه رو یاد گرفته. ناز شصتش. من از همه چیز گزارشش حالم بهم می خوره بخصوص اون نگاه عاقل اندر سفیه اش. فکر می کنه عقل کل عالمه ولی خب بر کسی پوشیده نیست اون فقط یک دستمال بزرگ دستش هست.

 4. سلام ….من معلم همان مدرسه هستم که آقای نجف زاده از آن گزارش تهیه کرد !
  من از تلاش آقای نجف زاده که برای تهیه خبر به یکی از دورترین نقاط کشور آمدند تشکر می کنم !و در جواب سئوالات شما باید بگویم همین که مسئولین با یک گزارش به فکر افتاده اند خودش بزرگی نجف زاده را می رساند !او تلاش خود را کرده است و در صورت کم کاری مسئولین باید پاسخ گو باشند نه او !؟من تا زمانی که در آن مدرسه ماندم برای آبادانی مدرسه تلاش خواهم کرد خواه آن کمک ها برای بزرگ نمایی باشد …..

  ميرزا بنويس: من مي فهمم اين كارنجف زاده به اون روستا كمك كرده دوست من
  من هم نوشتم كه از اين بابت خوشحالم
  در ضمن براي توهم آرزوي موفقيت مي كنم
  و خوشحالم كه داري براي اون روستا زحمت مي كشي

 5. این اخبار بیست و سی آشغال‌ترین برنامه‌ای است که من تا حالا از صدا و سیمای جمهوری اسلامی دیدم. مرتبا دروغ تحویل مردم می‌دهند. مخوصوا روز شنزده آذر پارسال را یادم هست که دانش‌جوهای پلی‌تکنیک عکس الف‌نون را آتش زدند و وارونه گرفتند اما بیست و سی خبر از استقبال پرشور از الف‌نون می‌داد. آن روز دوربین خود صدا و سیما هم شکست اما هیچ خبری در آن مورد هم نگفتند. خیلی دلم می‌خواهد یک‌بار دست‌اندرکاران این برنامه مخوصوا نجف‌زاده و بقیه مجری‌ها و گزارش‌گران‌شان را گیر بیاورم و یک دل سیر بزنم‌شان. به خاطر دروغ‌هایی که به مردم می‌گویند و نانی که از دروغ خوردن می‌خورند.
  ميرزا بنويس: خوب اونها هم بالاخره ياد گرفتن از چه راهي نون بخورن
  فقط متاسفم براي پلي تكنيك كه داره مظلومانه تقاص گناه نكردشو مي ده

 6. من خودم یه روز به شخصه این مرتیکه رو اتیش میزنم. قول میدم!!
  ميرزا بنويس: بذارش تو نوبت، اول كارمون با سفارت يونان تموم شه بعد مي ريم سراغ اين
  🙂

 7. آقا می‌خوای اینو دم سفارت یونان اتیش بزنیم یا اول اینو بعد یونان یا اول یونان بعد این یا دوتایی باهم یا تو هم ؟ یا مثلاً اینو تو راه تا به سفارت برسیم که اونجا رو اتیش بزنیم، اتیشش بزنیم؟

 8. چه غلط غولوط نوشتم نظر قبلی را!
  من‌هم به‌ت لینک دادم.

 9. جالب بدونی نجف زاده از کسایی هست که خیلی قبل تر از اون که معروف بشه تنها خبرنگاری بود که وقتی وارد بیت مقام نهچندان معظم رهبری می شد تفتیش بدنی نمی شد!!
  نور چشم خیلی هاست!!
  ميرزا بنويس:پس راه ترقي رو خيلي وقته كه داره طي مي كنه

 10. سلام. مثلان با اینکارها میخوان عدای شبکهای بی بی سی و سی ان ان رو در بیارن سبک وصیاغ اخبار یه خورده شبیه رسانهای خبری غربی هستش اخه یکی به اینا بگه بابا این عدا ها به شما نمیاد .
  نشد که ما یبار حقیقت رو از رسانه های به اصطلاح ملی بشنویم همیشه باید واقیعات رو (البته همه واقعیات نه برخی از واقعیتها) رو از شبکه های فارسی زبان در خارج مملکت بشنویم یا ببنیم.در کل هر چقدر که سانسور کنن جلوی افشای واقعیات رو بگیرند ساعت سرنگونیشون یک روز به جلوتر میافته .به هر حال موفق باشید

 11. نجف زاده در پیکره یک قالیبافی تمام عیار

 12. اگه ببينمش زنده زنده ميسوزونمش . از اون نگاه عاقل اندر سفيه‌اش حالم به هم ميخوره

 13. بازتاب: The Days » Blog Archive » links for 2007-10-27

 14. یکی نیست به این نجف زاده بگه بابا خر خودتی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 15. دستش درد نكنه ! داداش نجف زاده ايول !
  اميدوارم كه بتونه دوباره فضاي كاريش رو در حالت قبل پيگيري كنه و روز به روز بهتر بشه.

  اين گزارش هاي اون بود كه دست خيلي از عزيزان به اصطلاح » اصلاح طلب» رو ، رو كرد.
  مثل سخنراني شيخ ساده لوح ، لوكوموتيوران معزول اصلاحات و نور چشمي هاي دوم خردادي كه روي شركت هاي نفتي مثل پتروپارس چنبره زدن و درآمد مملكت رو مي بلعند و يا مافياي واردات و صادرات كارگزاران و دوم خردادي كه هركاري با قيمت ها مي كنن و به اسم دولت تموم ميشه و ….
  اين فيلمها و صحبت هاي مورد تاييد خود اونها رو كه ديگه نمي تونين انكار كنين.

  خدا شما ها رو هدايت كنه تا واقعيت ها رو بهتر ببينيد و
  ما رو هم هدايت كنه تا صبر در مقابل هجويات شما رو داشته باشيم.

 16. با سلام
  امروز بیست و سی خبر انحلال شورای اسلامی شهر کرمانشاه رو اعلام کرد که به دلیل عدم انتخاب شهردار منحل شد اما من سوالم اینه که چرا وقتی شورا که یک نهاد مردمیه و تخلف میکنه اینقدر زود برخورد میشه و اطلاع رسانی اما وقتی که استاندار یا سایر مسوولین تخلف میکنند آب از آب تکون نمیخوره نمونش عدم صدور حکم شهردار شهر آبیک استان قزوینه که بعد از گذشت پنج ماه از معرفی شهردار توسط شورای شهر استاندار بدون ذکر حتی یک دلیل قانونی از صذور حکم شهردار امتناع میکنه برای اطلاعات بیشتر به وبلاگم مراجعه فرمایید http://www.mahdiakbari.blogfa.com

 17. مهدی اکبری گفت,

  نوامبر 12, 2007 روی 8:49 ب ظ

  با سلام
  امروز بیست و سی خبر انحلال شورای اسلامی شهر کرمانشاه رو اعلام کرد که به دلیل عدم انتخاب شهردار منحل شد اما من سوالم اینه که چرا وقتی شورا که یک نهاد مردمیه و تخلف میکنه اینقدر زود برخورد میشه و اطلاع رسانی اما وقتی که استاندار یا سایر مسوولین تخلف میکنند آب از آب تکون نمیخوره نمونش عدم صدور حکم شهردار شهر آبیک استان قزوینه که بعد از گذشت پنج ماه از معرفی شهردار توسط شورای شهر استاندار بدون ذکر حتی یک دلیل قانونی از صذور حکم شهردار امتناع میکنه برای اطلاعات بیشتر به وبلاگم مراجعه فرمایید http://www.mahdiakbari.blogfa.com

 18. امثال اینها اخرت خود را فدای دنیای دیگران میکنند.چرا که فکر نمیکنم خود شان دنیای بدرد بخوری داشته باشند.

 19. ميدونين مردم ما مدت هاست كه به همه چي بدبين شدن … حتي اگه كسي مثل اقاي نجف زاده بخواد يه مطالبي رو براشون روشن كنه بازم ميگن از بالا دستور گرفته …واقعا براتون متاسفم كه فكر ميكنين با يد همه رو بكوبين تا مثلا خودتون رو خيلي ادماي تيزي نشون بدين كه از پس پرده ها خبر دارين ..حرفاي شما هم مثل روزي كه تو تاكسي بودم و خانمي براي اينكه بگه من مخالف رژيم هستم گفت شاه اصلا نبايد ميرفت به جاي ترك وطن بايد يه بمب هسته اي مينداخت ناراحت كننده و بي منطق…حالا اگه كسي از بدبختي ها گزارش نمي گرفت باز هم مي گفتين ميخوان نشون بدن اوضاع مملكت خيلي خوبه ..شما ها تكليفتون با خودتونم معلوم نيست

 20. سلام
  چقدر خوبه که آدم وقتی کاری از دستش بر میآید انجام بده
  دمش گرم……

 21. سلام.اين حرفا چيه!خجالت داره!زشته!واقعا از شما بعيده.
  من از طرفداران واقعي حاج اقا كامران هستم.تاسف خوردم.اگه شماها از كسي يا گروهي خوشتون نمي ياد نبايد اينجوري متهمش كنيد.اون كه گناهي نداره.پيام دخترك هم دل مرا رنجاند.به نظر من شما مي خواهيد او را از پر زحمت ترين كار (خبرنگاري)كنار بگذاريد و زحمات فروانش را(مدرسه كالو)را بي هدف مي دانيد.من كه به او احسنت مي گويم و به خاطر گزارشهاي زيبايش از او تشكر مي كنم.حرفهاتون خيلي خيلي بي منطقه.
  خدا شما ها را به راه مستقيم هدايت كند و اگر چنين نكرد جهنم را نصيبتان كند.همين.
  فقط و فقط ميگم : حاج كامرانو ايول…. ايول…. ايول

 22. سلام
  خوبي
  من بابهاش موافق نيستم اما مخالفم نيستم
  اينا هميشه كارشون ىروغ تحوي
  sorry
  rikhtesh be ham
  ina hamishe kareshoon doroogh tahvil melat dadane
  tazegi nadare ke janam
  ama kie ke bavar kone
  va ino hamishe yadetoon bashe az mast ke bar mast
  aslan yeki nist ke bege hokoomate shahanshahi che ghalati kard ke melat enghadr dam az ghable enghelab mizanan
  va hala ham ke bade enghelabe tanha hosni ke dare ine ke keshvaremoon daste u.s.a azash kootast (daste khar kootahe dige ..!)
  ama hokoomat faghat melato atish mizanan
  seda o simam zire nazare hamin hokoomate janam
  tavagho darid biad zede enghalb harf bezane ?!!!
  khob mosalame dige loghme barashoon migiran o inam mojavan
  ok ?
  byby

 23. ina che juri mitoonan 2roooqaye be in bizorgi began????????
  rooshuno beram,baba melat khar ke nistan….
  albate hastan kesaee ke bayad khodeshoono be khariyat bezanan>…..

 24. سلام واقعا تشخیص ف-ی-ل- تر در این مملکت کارسختی نیست در هرموردی تصمیم فاشیستی رضاخانی گرفته میشود با نمای متمدنانه وشاعرانه وحرفه ای به مردم تحویل داده میشود تا حالا فکر کردین چرا فقط مردم نق نق میکنن؟چرا هیچ کاری نمیکنن؟چون مهندسی نظام برای فکر مردم علامت بایکوت رو گذاشته هر موقع بخواهد بالا میبرد.نجف زاده عنصر شاعرانه فاشیسم است تا تلخی رو کمتر حس کنیم وراحتتر اغفال بشویم

 25. برنامه 20:30 يك برنامه در خدمت دولت مهر ورز تورم ساز و اصولگرايان حزب باد است.
  مجريان محترم اين برنامه نيز علاوه بر پاداشهاي مادي از پاداشهاي معنوي مانند عزيمت به خانه خدا نيز برخوردار هستند.
  اما خدايش اين زيارت اصلا مي تونه قبول باشه در حالي كه خيلي از مردم چندين ساله توي نوبت هستن و خيليهاشون هم عمرشون كفاف نمي ده و آرزو به دل از دنيا مي رن.

 26. آن در درون لپ لپ زاده حضرت استاذ کامران نجف زاده
  آورده اند که بيکار بود و از روي بيکاري براي بچه ها مي نوشت و در قحط الرجال خبر نگاري از دورن لپ لپ سنگي به سيما انداخت که مقبول سيما افتاد و از آن زمان تاکنون پاچه هاي بسيار خورد به صورتي که اصحاب وي را زبل خان نامند و وي را کامي جون صدا زنند و گويند که اين روزها سخت مشغول است به جهت سفر به فرنگ چون در سيما خبرنگار باتجربه تر از وي يافت مي نشود

  آخه يکي نيست به اين مسولين سيما بگه نجف زاده که نه سواد درست و حسابي سياسي و خبرنگاري داره نه تجربه سياسي کافي و نه تسلط به حداقل يک زبان بين المللي رو چه به خبر نگاري فرنگ

  تو عراق که دسته گل به آب داد
  حالا منتظر بمونيد تا ببينيد از فرنگستان چه دسته گلي برامون ميفرسته
  يه لحظه کامران خان رو تو فرنگ تصور کنيد که داره دنبال يکي ميگرده تا براش گزارش رو ترجمه کنن
  حالا يکي هم باشه که جملات رو عوضي ترجمه کنه خدايا چه شود !!!!!!!!!
  البته مردم ما که فرانسوي بلد نيستند مگه اونوقت که فرستادنش عراق در حالي که عربي بلد نبود و گفت :((السلام عليک يا موسي بن کاظم)) اتفاقي افتاد !!!!!!!!!1 باور کنيد خود فرستنده کامران خان هم نميدونه کاظم لقب امام موسي کاظم هستش و به معني فروبرنده خشم است نه اسم پدر امام موسي کاظم و گرنه دوباره اونو راهي خارج نمي کرد
  اونهم از گزارش غلط و پر اشتباهش در مصر در مورد فرعونیان مصر
  یکی نیست به این بچه بگه آخه چرا اینقدر تو رسانه عمومی مملکت داری اطلاعات غلط به مردم میدی
  یعنی مسئولین رسانه خودشون این چیزا را نمی دونن
  نجف زاده فرزندم : موسي(( کاظم)) بن جعفر(( صادق))درسته نه موسي بن کاظم

  واي خدا مردم از خنده

 27. salam be nazare man 20:30 yek tanavo dar akhbare iran hast va ta be hal ham kheili movafagh boode va khahad bood…!!!

 28. با سلام خدمت جناب آقاي كامران نجف زاده و همكار ان محترمشان . از اينكه در طول روز مجدانه در كوچه و بازار و هر كوي و برزني به جمع آوري اطلاعات موردنياز و نظر مردم تلاش مي كنيد به نوبه خود از شما كمال تشكر و خدا قوت را دارم. جناب آقاي نجف زاده در صورت امكان مي خواهم به عنوان گزارشگر افتخاري شما در شهرستان مشغول به كار شوم ولي مي گويند كه بايد كارت گزارشگري داشته باشي يا حداقل دست نوشته از طرف شما . اگر امكان دارد ما را هم به عنوان گزارشگر افتخاري به جمع خودتان راه دهيد . با تشكر از شما و كليه دلسوزان نظام مقدس كه مجدانه پيگير مشكلات مردم از هر لحاظ مي باشند .
  با تقديم احترام منتظر جواب شما در اسرع وقت هستم .

 29. از کارت اقتصاد نوین تا دروغ های بیست وسی
  خیلی زشت یک مملکت با معلمانش که تعلیم و تربیت فرزندان جامعه را بر عهده دارند اینطور برخورد کند در هر کوچه بازار این را می گویند معلمان وضعشون خیلی خوب شده ای بابا ما که هنوز حقوق حقه خود در سال 86 را نگرفتیم چه رسد به سال جدید شاید خیلی آزار دهنده باشد که چرا این تبلغات وسیع صورت می گیرد ولی از عمل خبری نیست ما شهروند ایرانی هستیم نه …… که از پول ما دارند زندگی می کنند

 30. نجف زاده به خاطر همه ي نو آوري هايت در عرصه ي خبر صميمانه از متشكرم

 31. بستگی داره از چه زاویه ای نگاه کنی.
  اخبار20:30 هم نقاط مثبت داره هم نقاط منفی.
  که من کفه ی مثبت رو کمی سنگین تر می بینم.
  حداقل برای شروع(ساخت این جور برنامه ها)خوبه

 32. همسریک بیمارپیوندی

  باسلام خدمت جناب آقای نجف زاده گزارشگر عالی صدا وسیما
  من همسریک بیمارپیوندکلیه می باشم .به طورخلاصه خدمتتان عرض میکنم : مستاجر ،دارای یک فرزنددختر خیلی ناز، شوهرم هم کارگریک مغازه که تقریبا درآمد ما درطول ماه بین 250تا270 هزارتومان می باشدبااین اوصاف وزارت محترم بهداشت ودرراس آنهاجناب دکتر که شاید درآمدکل خانواده ماپول توجیبی یکی ازبچه هایش باشد یارانه داروهای پیوندی قطع شده وداروهای ایرانی را عرضه میکنند البته داروی خارجی (ساندیمون) هم درداروخانه هاوجود داردولی باقیمت هرعدد 2000تومان وشوهرمن باید درماه 120عددمصرف کند حال باوجود اینکه دکترها هیچ تضمینی درمورد بدون عوارض بودن داروی ایرانی به مانمیدهندچگونه میتونیم دارورا تهیه وشوهرم که درتمام دنیا بعدازخدا چشم امیدمن ودخترم به اوست رابه دست داروی ایرانی بسپاریم .ازشماخواهش میکنم گزارش مفصلی ازوضعیت کنونی بیماران پیوند کلیه تهیه وجوابی قانع کننده از مسئولان به مردم ارائه دهید.فقط خواهشمندماین سوال راازمسئولان محترم بیخبراز وضعیت روحی وجسمی پیوندی ها بپرسیدکه آیا حتی یک روزمیتوانند به جای ما با این همه دلهره واصطراب زندگی کنند؟تکلیف ماچیست…. ؟خواهش میکنم این گزارش را به طوراختصاصی ،حاد،مفصل . ویژه ،با اهمیت و…. تهیه کنید.
  من ودخترم وخانواده های تمام بیماران پیوندی منتظریم
  ميرزا بنويس: تنها كاري كه از دست من برمي اومد اين بود كه گريه كنم
  و گريه كردم
  براي شما و همسرتون و دخترتون….
  و خودم….
  براتون دعا مي كنم
  هرچند شك دارم اين ها براي شما كاري كنند اما شايد براي تبليغات هم شده كمكتون كردن. آدرس رو اشتباه اومدين. كامنتتون رو توي وبلاگ نجف زداه تكرار كردم. كاش كاري از دستم بر مي اومد
  دوستان كسي پيشنهادي نداره؟

 33. ترک چینی نازک تنهایی که چه عرض کنم کلی توهین را با احترام و اب وتاب در اخبار 20و30 به خاطر ندونمکاریهای یک نفر نصیبمان کردی واین کار همیشگی شماست که دنبال موضوعات منفی هستید چرا از اهدای کلیه معلمی به دانش اموزش گزارش نمیدهید؟
  ميرزا بنويس: من گزارش بدم؟

 34. محمد علی تورانی

  چرا پاداش بازنشستگان فرهنگیان استان کرمان را تا الان پرداخت نکرده اندلطفا درمورداین سوال از مسئولین اموزش و پرورش استان کرمان بخواهید که چرا پاداش فرهنگیان را پرداخت نمی کنند للفا نتیجه رادر اخبار بیست و سی بیان نمائید

  با تقديم احترام منتظر جواب شما در اخبار20:30هستم

  ا تقديم احترام منتظر جواب شما دراخبار بیست و سی هستم
  مبرزا بنويس اشتباه گرفته اي برادر
  براي مشكلاتتون متاسفم و اميدوارم خودتون حلشون كنين به جاي اينكه از ديگران انتظار داشته باشين
  حق گرفتنيه!

 35. واقعا که خیلی بی شخصیت هستید که در مورد کسی انقدر بی ادبانه نظر میدین !!
  دوست دارین یه کی مثه خودتون پیدا بشه همین الفاظو درباره ی شما به کار ببره ؟؟
  آتیشش می زم یعنی چی ؟
  واقعا یه لحظه جا خوردم !
  خوبه کسایی مثه کامران نجف زاده تو این کارا هستن واگر نه اگه کسایی مثه شما ها تو این کارا باشن که فاتحه ی ملت خوندس !!
  هر روز یکیو سوزوندین !!
  فک کنم به خودتون هم رحم نمی کنین .
  به هر حال خودتون بعدا باید جواب پس بدین .
  البته اگه از این اعتقادا داشته باشین که از این نظرات می شه فهمید !!

 36. سلام
  اول که نظرات رو خوندم امید‌داشتم که نظرات از سر دلسوزی باشه اما وقتی اغلب نظرها رو مرور کردم دیدم نه! شما دارین غرض ورزی میکنین . ببینین شما باید واقعا واقع بین باشین رسانه‌های غربی سبکی که دارن مثل شخصیتتشون سبک و بی‌محتواست اما چیزی رو تو این نظام شاهدیم بر اساس عزت نفسه. مثلا تو حادثه اعتصاب دانشجویان می‌خواستی اخبار چی بگه که عکس فلانی رو آتیش زدند خوب کسایی که دیدن دیدن تموم شد دیگه رسانه نمیاد که آتیش بیار معرکه باشه و دیگر مسادل هم همینطور. کمی صبور باشین اینقدر عقلتون دست نفستون نباشه. فکر میکنی اگه نظام عوض شد و جناب آمریکا و انگلیس دوباره اومدند چه آشی واست میپزن؟! مرد حسابی تو الان خودتی. هدایت بشین انشاء الله من هم همینطور
  التماس دعا
  ميرزا بنويس: دوست من من قصد غرض ورزي ندارم . من دارم مي بينم كه رفتار بيست و سي با موضوعات مختلف چگونه است. اين برنامه كوچكترين اشتباه يا شبه اشتباه اصلاح طلبان يا دانشجويان انجمن اسلامي ها رو توي بوق و كرنا مي كنه. اما در مورد فجيع ترين اشتباهات اصولگراها جيكش هم در نمياد. وقتي مي خواد دانشجويان معترض رو نشون بده ضايع ترين قسمتها رو فيلم برداري و پخش مي كنه تا اونها رو هوچي نشون بده. اون قسمت آخر حرفهاتون هم برا نامفهومه. كي ميگه نظام عوض شه آمريكا مياد؟ مطمئن باشين هيچ ايراني نمي تونه سلطه بيگانه رو تحمل كنه. و اگه متاسفانه وضع به جايي رسيده كه يه عده نسبت به سلطه بيگانه غير حساس يا حتي طرفدار شدن دليلش رو توي رفتار زشت و سواستفاده از علايق مردم توسط رسانه ها و سيستم موجوده

 37. Akheyyyyyy harfe dele manoo zadi ghorboonet.

 38. با درود
  با نظرات جنابعالی در مورد خبر 20:30 کاملاً موافقم. متاسفانه بسیاری از خبرها و گزارش های این برنامه کاملاً یک سوی نگر و در حقیقت توهینی به شعور همه ملت اندیشمند ایران است.

 39. سلام دوست عزیز .
  میدونی «سورن» چیه یا کیه ؟؟؟؟
  اولین و بهترین وب سایت عکس ایرانیان راه اندازی شد .
  بدون نیاز به عضویت .
  استفاده کاملا» رایگان .
  با یک عالمه عکس های دیدنی با کیفیت بالا .
  تمامی عکس ها در سایز واقعی هستند .
  سایت به سرعت در حال آپدیت میباشد .
  منتظر پیشنهادات و انتقادهای شما دوست عزیز هستیم .
  با آرزوی موفقیت …
  گروه طرفداران http://www.SorenPhoto.com

 40. لیاقت یه همچین خبر نگاری رو ندارید.تو کار خودش نظیر نداره اما اگه الان کم کار می کنه اون یه بحث دیگس.

 41. سلام علیکم خدمت مجریان گرامی اخبار 20:30 جناب اقای نجف زاده وسرکار خانم ترکمندی وخسته نباشید به تمامی همکاران گرامی اخبار 20:30 جناب اقای نجف زاده وسرکار خانم ترکمندی اگر ممکن است شما را به خدا قسم در مورد بانک صبا که بسیاری از مردم مشکل دارند یک خبر تهیه کنید و باعث مشکلاتی برای مردم شده چاره ی برای مردم باشد من در مورد این بانک شکایتی هم به ریاست محترم قوه قضائیه داشته ام که خواهان رسیدگی آن هستم با تشکر ولی از ریاست محترم قوه قضائیه جوابی که گرفته ام فقط صبر کنید علی از مرودشت فارس شما به خدا قسم که این مورد خبر را تهیه کنید

 42. من از هر چي قانون ر مورد آزادي توي ايران هست حالم به هم ميخوره.چرا نبايد ماهواره تو ايران ازاد باشه.چرا افغانستان بايد از ماهواره استفاده كنند اما ما كه اداي فرهنگ و قدمتمون همه جاي آدم را پاره ميكنه نبايد از ماهواره استفاده كنيم . مگه ما حق نداريم از تمام دنيا با خبر ياشيم. همينه كه بعد از 2500 سال توي المپيك 2 تا مدال دل خوشكنك بيشتر نمياريم و توي جدول مدالها اخر ميشويم

 43. اين گه خوري ها به تو نيومده
  تو كه نشستي زر مي زني برو بمير بدخت حيوون
  تو كه از سگ هم كم تري و ريز تر ازاين حرفايي گه زيادي مي خوري به مردي كه به وسعت آسمونه توهين كني بي شعور خر
  ديگه گه زيادي نخور تو كه جرات نداري اين حرفا رو بلند بگي
  اين مكث هاي كامران جونمو آدم هاي خر و كثافتي مثل تو و اراذل ديگه نمي فهمن.
  اون بزرگتر از اين حرفاست كه امثال تو دركش كنن

 44. به نام الله – از امثالی مثل نویسنده ی مرتد و ضد انقلابی این وبلاگ انتظاری بیش از این نیست

 45. صدا و سیما پفیوز زیاد داره ولی این نجف زاده ختم همشونه. نظر بعضی از افرادی که از این مردک حرومزاده تعریف و تمجید کردن منو یاد یه نقل قول از برتراند راسل میندازه:
  جامعه گوسفندی را حکومت گرگان لایق است.
  این ملت عقب افتاده و جو زده که حاضر نیست حتی 3 دقیقه از اون مغزش استفاده بکنه هر چی سرش میاد حقشه.
  بدبختی بکشید که کسی جز خودتون مقصر نیست.

 46. وقتی خدا فراموش شود نجف زاده و احمدی نژاد و…………. که هیچ خاندان پیغمبر (ص) هم مورد توهین واقع میشوند
  خدا همه ما را به راه راست هدایت کند
  یا حق

 47. برای خیلی از افراد ظاهر بین همین سخن امام علی (ع)بس که به گفته بنگر وبه گوینده منگر .

 48. برای افراد ظاهر بین همین سخن امام علی(ع) بس
  به گفته بنگر وبه گوینده منگر.

 49. اهههکی!!!
  کی گفته این بز مچه آفتابه بدست، اینقدر هام بده .
  نه…، فقط یکم مونگول ،دستمال ،دروغگو ،و ……له.
  مهرست ،مهره!

 50. سلام
  به نظر من شما هم خودتون رو جاي خانومي كه شوهرش كليه پيوندي گرفته و هر ماه 240000 به دارو پول ميده بزارين اون وقت ديگه يادتو هم نميفته كه كامران طرفدار كي هست و راه پيشرفت رو يه شبه رفته يا صد شبه !!!
  راستش همه چيز مزخرف شده
  2*2=6 كي به كيه ؟

 51. تا وقتی کامران بود 20:30خیلی طرفدار داشت اما حالاکه رفته…… بعدش هم خیلی ببخشیدها شما خیلی بلف زدید اصلا کامران اون جوری نیست .من تا حالا گزارشگر با حالی مثل اون ندیدم! اگه شما دیدین خب به ما هم بگین……… واقعا لیاقتشو ندارین

 52. سلام :خسته نباشید:کلا در جهان سوم قلم به دست گرفتن از سخت ترین کارهاست، اما من باید عرض کنم، من طرفدار نجف زاده ام.سبکش را دوست دارم و به نظر من به شدت به کارش معتقده و در مورد شما مطالبتان دقیقا سبک روزنامه کیهان بود دریغ از یک مدرک برای اینهمه اتهام. بر خلاف قلم به دست گرفتن آسان ترین کارها تخریب بدون سند یک چهره است. اگر او از خط قرمزها عبور نمی کند.چرا حرف بی حساب می زنید.نجف زاده کیست.رئیس جمهور، رهبر ،رئیس صدا و سیما،مصلح اجتماعی، قهرمان ملی نه فقط یک خبرنگار ساده که خوش درخشیده و می خواهد در یک اداره دولتی نان زن و بچه اش را در بیاورد .کاری که ما همه به نوعی داریم آن را انجام می دهیم،چون در غیر اینصورت نمی توانستیم در این کشور زندگی کنیم.فقط یکی مثل من جسارت گفتنش را دارد و یکی مثل شما وانمود می کند.سردار ملی است و از همه بیشتر می فهمد.برنامه نجف زاده را نمی بینید، اگر احیانا یکبار خواستد از سبک اخبار سیاسی کشورتان آگاه شوید چه می کنید.حتما کیهان می خوانید شاید هم الان خورشید بخوانید.راستی پنجشنبه گزارشی داشتند در مورد تیتر روزنامه ها درباره غزه اگر در این باره اطلاعاتی دارید.لطفا برایم بفرستید. با تشکر

 53. البته جهت اطلاع همه دوستان روشنفكر خودم، لازمه عرض كنم رسانه ملي تا زماني كه در اختيار جناح حاكم قرار داره رسالتي جز چاپلوسي و تملق گويي بالادستي ها نداره و اين يك روند كاملاً طبيعيه. سناريويي هم كه اينا طراحي كردن خيلي خنده داره چون به قول شاعر:
  تا سمند زمانه در يورش است
  كس نگويد كه دوغ من ترش است.
  به اميد هواي تازه…

 54. یکم زیادی بی انصافی کردی جناب.
  خیلی وقت ها تابو شکنی کرده؛به جرات می تونم بگم اولین نفری بود که بعد اینهمه سال صدای فرهاد خدا بیامرز رو از تی وی و وسط گزارش هاش پخش کرد. مردم هم اکثرا دوستش دارند. وبلاگ ش هم که پر طرفداره. همه ی این چیزهایی که نوشتی باعث و بانیش که این بنده خدا نیست آخه!

 55. اينجانب درخواست عضويت به عنوان خبرنگار افتخاري را دارم خواهشمند است حتما شرايط را براي اينجانب به شماره زير يا ايميل كنيد
  06823225835

 56. چیزی که الان میشه به وضوح دید اینه که چه من و شما بخوایم چه نخوایم همین روند ادامه داره .و اقای نجف زاده به حق کار خودشو به عنوان یک خبر نگار داره خوب انجام میده.

 57. سلام
  براي شما متاسفم كه تا وقتي مي بينيد كسي توي كارش موفق و پيروزه اينجوري باهاش برخورد ميكنيد كامران نجف زاده يكي از بهترين و بي رياترين خبرنگارهاي ماست
  شما بهتره بجاي حسادت و كينه توزي فكري به حال خودتان بكنيد

 58. شما واقعاً نمي دونيد اين كامران چقدر طرفدار داره و اونهم فقط بخاطر پاكي و صداقتشه با اين حرفها نميتونيد از محبوبيت اون كم كنيد

 59. غلامعلي عادلي

  باسلام:ازاخبارهاي سالهاي گذشته درباره كاسه گلي يا سفالي بانقش بزكه اين نقش متحرك بوداطلاعاتي ميخواهم

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s